Registreerimistaotlus

Lugupeetud harjutuskohtu huvilised!

Registreerimine 2018/2019 Eesti Harjutuskohtu XXII võistlusele on suletud ja lahingud nüüdseks peetud. Järgmine võistlus toimub juba uuel õppeaastal, seega hoia pilk Harjutuskohtu Seltsi tegemistel peal.


Oma võistkonna registreerimisel pea silmas EHKSi reeglistiku §-des 7 ja 8 sätestatut:

Osaleda võivad kõik registreerimistaotluse esitamise hetkel Eesti kõrgkoolide õigusteaduskondadesse immatrikuleeritud piisavate õigusalaste teadmistega ja eesti keele oskusega üliõpilased, tingimustel, et nad ei ole oma õppeastmes varem osalenud Eesti Harjutuskohtu võistluse suulises voorus ega ole omandanud bakalaureusekraadi õigusteaduses 4+2 haridussüsteemi kohaselt või omandanud magistrikraadi õigusteaduses 3+2 haridussüsteemi kohaselt.

Ühes võistkonnas on 4 liiget. Eelduslikult on ühe võistkonna liikmed ühest kõrgkoolist, kuid võistkonnad võivad olla komplekteeritud ka erinevate kõrgkoolide üliõpilastest.

Kui Sul ei ole oma meeskonda, kellega koos võistlusest osa võtta, siis anna meile oma osalemise soovist teada. Aitame Sul leida kaaslased, kellega koos oma teadmised proovile panna ja üks põnev kohtuskäik ette võtta!

Täidetud registreerimistaotlus saada EHKS-i e-posti aadressile nii, et see on digitaalselt allkirjastatud kõigi meeskonnaliikmete poolt.


Kontaktisikud: Liisa Maria Kuuskmaa, Martin Järve, Karl Kreevald, Anna-Riin Brett.